Studio Standard tel. +48 696 433 240

Facebook logo Instagram logo

Fotografia Biznesowa

Wykonujemy zdjęcia biznesowe. Zdjęcia do prasy, komunikacja wewnętrzna, profile personalne czy wizualizacja wnętrza firmy to tylko kilka powodów zapytań o fotografię biznesową lub fotografię korporacyjną.

 

Profesjonalna sesja zdjęciowa połączona z obróbką graficzną może dać zaskakujący efekt.

Łącząc technologię z kreatywnością, umiejętnościami i doświadczeniem naszych fotografów i grafików możemy dostarczyć rezultat w postaci całkowicie nowego, doskonałego wizerunku.
 Zachęcamy do spróbowania.  

 

Zdjęcia biznesowe wykonujemy w naszym studio w Warszawie. Posiadamy również mobilne studio, które z łatwością możemy przywieźć w dowolnie wyznaczone miejsce na przykład do Państwa firmy w celu realizacji szybkiej i profesjonalnej sesji zdjęciowej. Zadbamy, aby całość odbyła się w artystycznej atmosferze. W efekcie powstaną naturalne portrety biznesowe ukazujące charakter każdej z fotografowanych osób. 

 

Współpracujemy z grupą wizażystów i fryzjerów, którzy podczas sesji zdjęciowej zadbają o dobry wygląd każdej fotografowanej osoby.

 

Zdjęcia biznesowe są gotowe w 72 godzin  od ich zrobienia (z wyłączeniem weekendów i świąt). W czas wykonania zdjęć proces obróbki graficznej. 

 

W celu umówienia się na sesję prosimy o kontakt. Więcej przykładów Sesji Biznesowych, które zrealizowaliśmy znajdą Państwo w zakładce Nasze Realizacje